Reklama

Ekonomik zbiera okulary dla Afryki

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Ruszyła III ogólnopolska zbiórka używanych okularów Okulary dla Afryki. W Zamościu w akcję włączył się, jak co roku,  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (Ekonomik).

Wolontariusze Fundacji Okuliści dla Afryki podczas misji na Czarnym Lądzie badają wzrok osobom, które nie mają takiej możliwości na co dzień. Wizyta u specjalisty oznacza daleką wyprawę, do tego dochodzą koszty wizyty i okularów. Większość osób po prostu na to nie stać. Dlatego kilka razy w roku pakują Mobilną Klinikę (sprzęt, okulary, leki) w ogromne walizki i ruszają w miejsca, o których świat zdaje się nie pamiętać... Ich pacjenci bardzo często potrzebują okularów, żeby dobrze widzieć.

Apelujemy do osób, które mają dawno zapomniane i nikomu niepotrzebne okulary, by przekazać je dla potrzebujących z Afryki. Okulary można wysyłać w czasie trwania zbiórki od 1 lipca do 30 września 2019.

Jakie okulary są zbierane? Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj: http://okuliscidlaafryki.pl/zbiorka-okularow/

W zbiórkę, jak co roku, włączył się zamojski Ekonomik. Okulary można przynosić do sekretariatu, czytelni lub administracji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us