Reklama
Reklama

Zamojska starówka: Nieletni napadli na 22-latka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dwóch 15-latków i 16-latek napadli na 22-latka. Zmusili go do oddania pieniędzy oraz bezprzewodowego głośnika. Do zdarzenia doszło na zamojskiej starówce. Młodzieńcy usłyszeli już zarzuty.

- W niedzielny wieczór do zamojskiej jednostki policji przyszedł 22-latek z powiatu biłgorajskiego i powiadomił, że kilka godzin wcześniej na terenie Starego Miasta został napadnięty przez kilku młodych mężczyzn. Opisując przebieg zdarzenia wskazał, że napastnicy zagrozili mu, że go pobiją, jeśli dobrowolne nie odda im pieniędzy oraz bezprzewodowego głośnika. Kiedy młodzieńcy kilkakrotnie uderzyli 22-latka, on w obawie o swoje bezpieczeństwo oddał im pieniądze oraz głośnik. Po zajściu sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku, a pokrzywdzony przyszedł do komendy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili dwóch nastolatków z Zamościa w wieku 15 i 16 lat, którzy brali udział w rozboju. Zostali zatrzymani i przewiezieni do Policyjnej Izby Dziecka w Lublinie. Następnego dnia mundurowi ustalili i zatrzymali również trzeciego z podejrzanych – 15-latka z gm. Zamość.

Wczoraj młodzieńcy usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. Za popełniony czyn karalny czeka ich jeszcze rozprawa w sądzie rodzinnym i do spraw nieletnich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us