Reklama

Zamość: Rusza foodtruckowy sezon. Wygraj voucher na pyszne jedzenie! [KONKURS]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Kilkanaście aut wyspecjalizowanych w wydawaniu posiłków będzie karmić mieszkańców Zamościa oryginalnymi potrawami z różnych stron świata. U nas możecie wygrać kupony na to wydarzenie, dzięki którym będziecie mogli skosztować pysznego jedzenia. 

Park handlowy HopStop i organizacja Futraki zapraszają wszystkich miłośników dobrego jedzenia na wielkie otwarcie sezony foodtruckowego w Zamościu. To pierwszy w tym roku i największy zlot food trucków w mieście. Impreza odbędzie się w dniach 8-9 czerwca. Food trucki, jak zwykle, zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata.

8-9 czerwca (sobota, niedziela) parking przy parku handlowym HopStop będzie kusić mieszkańców miasta zapachami wspaniałych potraw, przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów. To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków - aut przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa. Impreza odbędzie się przy ul. Sadowej 8 w Zamościu. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 U nas możecie wygrać kupony na to wydarzenie, dzięki którym będziecie mogli skosztować pysznego jedzenia. Co zrobić, aby je zdobyć?

1. Polubić fanpage https://www.facebook.com/ezamosc/ na Facebooku.
2. Udostępnić post publicznie.
3. W komentarzu pod postem na naszym profilu Facebookowym odpowiedzieć na pytanie:
Jaka jest Twoja ulubiona kuchnia? Odpowiedź uzasadnij.

Na Wasze komentarze czekamy do środy (5.06) do godz. 24:00. Wygrają te osoby, których komentarze zdobędą najwięcej lajków.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us