Reklama
Reklama

Nietrzeźwy i z marihuaną uciekał przed policją

foto: Policja foto: Policja

Ponad 1,5 promila alkoholu miał 35-letni kierowca Mazdy. Mężczyzna uciekał przed policyjnym patrolem, który postanowił zatrzymać mężczyznę. Co ciekawe, mundurowi odnaleźli przy nim marihuanę.

- W czwartek policjanci z zamojskiej komendy podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego mazdą, który na skrzyżowaniu nagle zawrócił i nie zwracając uwagi na sygnały świetlne i dźwiękowe wydawane przez mundurowych przyspieszył kierując się w stronę ul. Wyszyńskiego. W czasie, gdy uciekał przed radiowozem doprowadził do kolizji z oplem, następnie przejechał przez pas zieleni i jadąc wzdłuż chodnika wjechał na parking, a następnie pośpiesznie wysiadł z samochodu i kontynuował ucieczkę pieszo. Policjanci, którzy podjęli pościg za mężczyzną szybko dogonili go i zatrzymali - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej jednostki policji. - Kierującym mazdą okazał się 35-letni mieszkaniec Zamościa. Już po chwili znany był powód jego zachowania. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto podczas kontroli wnętrza jego pojazdu mundurowi odnaleźli susz roślinny. Narkotester wykazał, że zabezpieczony susz to marihuana.

35-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W piątek usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania środków odurzających. W czasie przesłuchania przyznał się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddał karze. Czeka go również odpowiedzialność za wykroczenia drogowe, które popełnił uciekając przez policjantami.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us