Reklama
Reklama

Marihuana w domu 21-latka. 150 gram i 25 krzaków

foto: Policja foto: Policja

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, wprowadzanie ich do obrotu oraz prowadzenie nielegalnej uprawy odpowie 21-latek z gm. Zamość. Marihuanę oraz nielegalną plantację kryminalni z zamojskiej komendy odnaleźli w miejscu zamieszkania młodzieńca.

- W sobotę kryminalni z zamojskiej komendy przeszukując miejsce zamieszkania 21-latka z gminy Zamość odnaleźli susz ziela konopi innych niż włókniste, który po przebadaniu okazał się być marihuaną. Łącznie policjanci odnaleźli i zabezpieczyli prawie 150 g. tej substancji. Ponadto w czasie przeszukania na poddaszu budynku gospodarczego posesji, w której mieszkał młodzieniec, policjanci odnaleźli również nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli 25 krzaków tej rośliny - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.  -21-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie został doprowadzony przed oblicze prokuratura, który przedstawił mu zarzuty posiadania, uprawy oraz wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Na podstawie analizy zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Zamościu wczoraj zastosował wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us