Reklama
Reklama

Zabawa i nauka, czyli nowy numer „Skafandra”

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Juwenalia, wybory Miss „Skafandra”, półfinał Pucharu Europy, wizyta wicepremiera Jarosława Gowina – sporo się działo, a o wszystkim przeczytacie w najnowszym wydaniu Gazety Akademickiej „Skafander”.

Numer otwiera obszerna relacja z Dni Kultury Studenckiej PWSZ w Zamościu, których finałem był koncert gwiazd muzyki disco i dance: Shantel, Defis i Power Play. Podczas koncertu rozstrzygnięto również wybory Miss Skafandra. Tytuł ten zdobyła 17-letnia Aleksandra Jędrzejewska z LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim.

Ponadto w tym wydaniu „Skafandra” przeczytacie o sukcesach tenisistów stołowych PWSZ w Zamościu. Już 19 maja zagrają oni w turnieju finałowym Pucharu Polski, który odbędzie się w Zamościu, zaś 25 maja rozegrają pierwszy mecz finału Pucharu Europy. Ich rywalem będzie francuski zespół Jeumont.

Miłośników piłki ręcznej zainteresować może wywiad z Igorem Radwańskim, zawodnikiem I-ligowej Padwy Zamość, a jednocześnie studentem PWSZ na kierunku turystyka i rekreacja oraz działaczem Samorządu Studenckiego.

11 maja uczelnię odwiedził wicepremier Jarosław Gowin, który jest jednocześnie ministrem nauki i szkolnictwa wyższego. Co mówił o przyszłości i rozwoju PWSZ w Zamościu? Dowiecie się z tego numeru!

W „Skafandrze przeczytacie także o nadchodzących imprezach, and którymi gazeta ma patronat medialny jak 9. Zamojski Festiwal Książki, czy Dzień Motoryzacji w „Mechaniku”.

Gazetę Akademicką znajdziecie w instytutach i obiektach PWSZ w Zamościu, szkołach średnich, instytucjach kultury oraz urzędach.

Poniżej znajdziecie link do e-wydania gazety:

https://drive.google.com/file/d/0B-6jHY2QGWgQdXBEeE1YQTB0S004aGVSVWZ2UWl2cDJqemhJ/view?usp=sharing

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us