Reklama
Reklama

Mural "Zbudujmy Razem Rodzinny Dom" i pierwszy bieg "krok za krokiem" [ZDJĘCIA]

fot. Szymon Łyciuk fot. Szymon Łyciuk

17 maja w Zamościu odbył się pierwszy bieg "Krok za krokiem". Wydarzenie zorganizowano z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Imprezie towarzyszyło złożenie podpisów poparcia na murze powstającego Domu Rodzinnego przy ul. Kresowej. Podpisali się m.in. wojewoda lubelski Przemysław Czarnek oraz Jarosław Stawiarski marszałek województwa lubelskiego.

Uczestnicy biegu mieli szansę wykazać się w czterech konkurencjach, takich jak: running team (osoba z niepełnosprawnością na wózku biegnąca z asystentem), bieg na race runnerze, jazda na wózku aktywnym bądź elektrycznym oraz nordic walking. Odbyły się również występy artystyczne i inne atrakcje. Podczas imprezy przeprowadzona była zbiórka funduszy na budowę Domu Rodzinnego przy ul. Kresowej w Zamościu.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us