Reklama
Reklama

Kierowca BMW uciekał przed policją i schował się w garażu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 25-letni kierowca BMW, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i schował się w garażu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek w nocy na ul. Hrubieszowskiej w Zamościu.

- Policjanci z ruchu drogowego patrolując ulice Zamościa na ul. Hrubieszowskiej zauważyli pojazd m. BMW. Styl jazdy kierowcy tego samochodu wzbudził podejrzenia mundurowych. Postanowili, więc go skontrolować. Jednak kierujący BMW zlekceważył wydawane przez policjantów polecenia do zatrzymania, a mijając patrol przyspieszył. Policjanci natychmiast ruszyli za „uciekinierem”, który po ok. 200 metrach wjechał w uliczki pobliskiego osiedla i zatrzymał się przed jednym z garaży a następnie wjechał do jego wnętrza. Kierujący myślał, że w ten sposób uniknie kontroli i odpowiedzialności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.  - Policyjne badanie wykazało, że w organizmie 25-letniego mieszkańca Zamościa, który kierował BMW było ponad 1,5 promila alkoholu. Młodzieniec tłumaczył się, że niedawno zakupił samochód i chciał się jedynie przejechać.

Policjanci zatrzymali 25-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami, czeka go jeszcze sądowa rozprawa i wymierzona przez sąd kara. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us