Reklama
Reklama

Potrącenie rowerzystki na Dzieci Zamojszczyzny

foto: Czytelnik, materiał nadesłany foto: Czytelnik, materiał nadesłany

Kierowca BMW potrącił rowerzystkę na przejściu dla pieszych i przejeździe dla rowerów przy ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Policjanci ustalają jak doszło do zdarzenia.

Do wypadku doszło około 16:30.

- Kierowca BMW jadąc lewym pasem od strony Szczebrzeszyna potrącił rowerzystkę, która przejeżdżała przez przejazd dla rowerów. Kierowca tłumaczył policjantom, że nie zauważył kobiety. Poszkodowana została przewieziona do szpitala, ale wszystko wskazuje na to, że nie doznała poważnych obrażeń - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka policji.

Kierowca BMW był trzeźwy. W miejscu wypadku mogą występować utrudnienia w ruchu.

11 komentarzy

 • Józef
  Józef czwartek, 25 kwiecień 2019 17:55 Link do komentarza

  Sorry ale znów LHR

 • 1weed
  1weed czwartek, 25 kwiecień 2019 18:39 Link do komentarza

  zabrali mu prawko czy nie?

 • Alek
  Alek piątek, 26 kwiecień 2019 08:36 Link do komentarza

  No i właśnie- przejeżdżała. Rozumiem, że wjechała z pasa dla rowerzystów na przejście dla pieszych, żeby dostać się na drugą stronę. I to jest jej wina!!! Za wjazd rowerem na przejście dla pieszych grozi mandat, przed przejściem trzeba zdjąć d..pę z siodełka i na nóżkach przejść po pasach na drugą stronę. Kierowca miał prawo nie spodziewać się, że wjedzie mu baba na przejście. I nie obwiniajcie kierowcy.

 • Z
  Z piątek, 26 kwiecień 2019 09:23 Link do komentarza

  Jaki mandat ? Tam jest przejazd dla rowerzystów, widać nawet na zdjęciu.

 • Alek
  Alek piątek, 26 kwiecień 2019 09:38 Link do komentarza

  Jest, no to w takim razie czekam tu na wpis jakiegoś policjanta, czy miała prawo wjeżdżać na to przejście gdy zbliżał się samochód. Mój znajomy za taki manewr zapłacił 100-złotowy mandat, bo nie zlazł z roweru tylko wjechał i nie było żadnego samochodu, tylko radarowcy stali za krzakiem i go ukarali.

 • Pan Aleksader
  Pan Aleksader piątek, 26 kwiecień 2019 09:46 Link do komentarza

  Przepraszam bardzo ale tam jest przejście z przejazdem dla rowerów więc kobieta miała jak najbardziej prawo na nim przejeżdżać. Takie są prawa nie potrzeba żadnego policjanta aby to uświadomił. A skoro Pana kolega dostał mandat powinien znać swoje prawa. Więc niech może pan weźmie d**e i zainteresuje się bardziej tematem ;)

 • Alek
  Alek piątek, 26 kwiecień 2019 13:08 Link do komentarza

  Cytat z portalu dla rowerzystów: "rowerzysta nie powinien jednak zapominać, aby zwolnić i upewnić się, że w pobliżu nie ma samochodu, który może nie ustąpić mu pierwszeństwa." Tyle w temacie panie powyżej i jak pan będziesz jechał rowerem, to upewnij się pan, że nie ma samochodu w pobliżu, bo jak pan wjedziesz na ścieżkę rowerową na pasach bez uprzedniego rozejrzenia się dookoła,to samochód może panu potłuc tyłeczek albo główkę i nie będzie miał pan okazji się wymądrzać. Do widzenia.

 • jan III
  jan III piątek, 26 kwiecień 2019 14:50 Link do komentarza

  Panie Alek, zbliżając się do przejścia a tym bardziej do przejścia z przejazdem dla rowerów, kierowca powinien zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwo rowerzyście. Tak, że cytat z portalu dla rowerzystów wyraźnie wskazuje kto ma pierwszeństwo. Pozdrawiam.

 • LHR
  LHR piątek, 26 kwiecień 2019 16:05 Link do komentarza

  każdy kierowca przed przejściem dla pieszych z przejazdem dla rowerów czy bez, powinien zwolnić. A kołkom z LHR powinni zabierać samochody w Werbkowicach i transportować w busach do innych miast

 • Bzyk
  Bzyk piątek, 26 kwiecień 2019 22:15 Link do komentarza

  Pan Alek, oddawaj prawo jazdy, jeśli je masz.

 • Pan Aleksader
  Pan Aleksader poniedziałek, 29 kwiecień 2019 01:00 Link do komentarza

  Mam nadzieję że nigdy w życiu nie trafię na takiego kierowcę jak Pan Alek. Takim powinno się robić egzaminy sprawdzające znajomość przepisów co pół roku...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us