Reklama
Reklama

Nauka, zabawa i sport, czyli nowy numer "Skafandra"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Jest już nowy numer Gazety „Akademickiej „Skafander”. Znajdziecie w nim obszerny wywiad z prof. nadzw. dr. hab. Andrzejem Samborskim, rektorem PWSZ w Zamościu oraz zapowiedź Dni Kultury Studenckiej. Przeczytacie także o sukcesach tenisistów stołowych PWSZ, którzy wystąpią w półfinale Pucharu Europy!

-Staramy się dopasować ofertę dla młodych ludzi w taki sposób, aby mogli rozwijać swoje zainteresowania, ale też by mogli odnaleźć się na rynku pracy, dlatego przede wszystkim stawiamy na umiejętności praktyczne.- mówi rektor PWSZ prof. dr hab. Andrzej Samborski. Mówi również o projektach realizowanych przez uczelnię oraz jej planach na przyszłość.

W gazecie znajdziecie również zapowiedź tegorocznych Dni Kultury Studenckiej. Będzie się działo! Power Play, Defis i Shantel wystąpią podczas juwenaliowego koncertu, jaki 10 maja odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu. Podczas koncertu odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu Miss „Skafandra”.

W tym numerze przeczytacie także o sukcesach pingpongistów PWSZ Zamość. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca awansowali do półfinału Pucharu Europy TT Intercup oraz do finałów Pucharu Polski. Gazetę Akademicką ”Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury.

Poniżej publikujemy link do e-wydania „Skafandra”:
https://drive.google.com/file/d/0B-6jHY2QGWgQTWVzbnR2R3hUYThCTkRJbkNqbWZ6TlRneWlF/view?usp=sharing

 

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us