Logo
Wydrukuj tę stronę

Hrubieszów polską stolicą horroru? Zamojski autor zaprasza do nowej powieści!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
"Pogwar" to pierwsza powieść zamojskiego pisarza (pochodzącego z Werbkowic) - Izarowskiego, inicjatora projektów Horror na Roztoczu, Horror na Roztoczu 2: Insomnia oraz współtwórcy książki Izarowscy: Apokalipka, napisanej wspólnie z sześcioletnią córką. Powieść opowiada o mrocznych sekretach zapomnianej miejscowości obok Hrubieszowa i Werbkowic, a także o zagadkowych losach jej mieszkańców. 

Skąd pomysł na powieść?
Pomysł narodził się podczas koszmarnego snu, który nawiedził Izarowskiego. Snu, w którym kilkuletniego chłopca nawiedza duch jego zagubionej zabawki. Jednak to nie sen był najbardziej przerażający, a miejsce gdzie toczy się akcja.

Sęki Złe - niewielka, zapomniana miejscowość w okolicach Hrubieszowa i Werbkowic, której próżno szukać na mapie. Miejscowość, gdzie czas wydaje się zatrzymany w miejscu, a ludzie są po prostu nieludzcy.

Pogwar to ponad 250 stron grozy sączącej się z każdej kartki.

Ty także możesz zdobyć swój egzemplarz wspierając nasz projekt! Do 26 kwietnia trwa akcja ufundowania książki na stronie www.pogwar.pl – przy współpracy z platformą crowfundingową PolakPotrafi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl