Logo
Wydrukuj tę stronę

Transportery z butelkami wypadły z ciężarówki

foto: Policja foto: Policja

Butelki z wodą mineralną wypadły z jadącego auta na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Legionów w Zamościu. Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy, tuż przed północą.

- Z ustaleń policjantów wynika, że z wjeżdżającego na rondo łączące ul. Lubelską z ul. Legionów samochodu ciężarowego marki DAF nagle na jednie spadły umieszczone na naczepie transportery z wodą mineralną. Spadające butelki potłukły się, a szkło rozsypało na nawierzchni drogi. Na szczęście w tym czasie poza kierującym ciężarówką na tym odcinku drogi nie było innych pojazdów. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Przyczyną zdarzenia było niewłaściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku. Jak informuje policja, 51-letni kierowca został ukarany mandatem karnym.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl