Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Oficjalne otwarcie hubu. Będzie radio ZET [WIDEO]

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Na najbliższy czwartek, 4 kwietnia, zaplanowano oficjalne otwarcie centrum przesiadkowego przy ul. Peowiaków w Zamościu. Zamość odwiedzi Radio Zet w ramach akcji "Rowerowy kwiecień w Radiu ZET". Przy ul. Peowiaków powstanie ogólnodostępne rowerowe miasteczko. Wśród wielu zaplanowanych atrakcji przewidziano konkursy, w których będzie można wygrać nowoczesne rowery.

Dziennikarze Radia ZET wyruszyli w Polskę, zachęcając do aktywności rowerowych. W czwartek zawitają do Zamościa. Przy tzw. hubie komunikacyjnym w godzinach 14.00-17.00 mieszkańcy będą mogli zmierzyć się w konkursach, w których do wygrania będą rowery oraz gadżety radiowe. Ale to nie jedyna atrakcja przygotowana przez organizatorów. Osoby, które przyjadą na swoich jednośladach będą mogły zrobić za darmo podstawowy przegląd swojego sprzętu, poradzić się specjalistów, spróbować jazdy rowerem elektrycznym czy zobaczyć crash testy kasków rowerowych. Na najmłodszych czeka specjalna edukacyjna trasa, na której zapoznają się z przepisami ruchu drogowego.

Będzie to również okazja do spotkania się z dziennikarzami dobrze znanymi z anteny Radia ZET i podpatrzenia "radiowej kuchni".

Zobacz jak wygląda nowy hub komunikacyjny przy Peowiaków, wideo poniżej:

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl