Reklama
Reklama

Zamość: Oficjalne otwarcie hubu. Będzie radio ZET [WIDEO]

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Na najbliższy czwartek, 4 kwietnia, zaplanowano oficjalne otwarcie centrum przesiadkowego przy ul. Peowiaków w Zamościu. Zamość odwiedzi Radio Zet w ramach akcji "Rowerowy kwiecień w Radiu ZET". Przy ul. Peowiaków powstanie ogólnodostępne rowerowe miasteczko. Wśród wielu zaplanowanych atrakcji przewidziano konkursy, w których będzie można wygrać nowoczesne rowery.

Dziennikarze Radia ZET wyruszyli w Polskę, zachęcając do aktywności rowerowych. W czwartek zawitają do Zamościa. Przy tzw. hubie komunikacyjnym w godzinach 14.00-17.00 mieszkańcy będą mogli zmierzyć się w konkursach, w których do wygrania będą rowery oraz gadżety radiowe. Ale to nie jedyna atrakcja przygotowana przez organizatorów. Osoby, które przyjadą na swoich jednośladach będą mogły zrobić za darmo podstawowy przegląd swojego sprzętu, poradzić się specjalistów, spróbować jazdy rowerem elektrycznym czy zobaczyć crash testy kasków rowerowych. Na najmłodszych czeka specjalna edukacyjna trasa, na której zapoznają się z przepisami ruchu drogowego.

Będzie to również okazja do spotkania się z dziennikarzami dobrze znanymi z anteny Radia ZET i podpatrzenia "radiowej kuchni".

Zobacz jak wygląda nowy hub komunikacyjny przy Peowiaków, wideo poniżej:

Media

3 komentarzy

 • Aga
  Aga poniedziałek, 01 kwiecień 2019 16:17 Link do komentarza

  Proszę od odpowiedź na pytanie: czy w związku z otwarciem huba busy będę zatrzymywały się na Nowym Mieście ?

 • Rafał
  Rafał poniedziałek, 01 kwiecień 2019 17:37 Link do komentarza

  spodziewam się, że nic się nie zmieni, hub będzie trochę większym przystankiem, ponieważ Urząd nie ma narzędzi, żeby zmusić busiarzy, żeby przenieśli się w nowe miejsce

 • rak
  rak wtorek, 02 kwiecień 2019 14:42 Link do komentarza

  Jeszcze nie ma narzędzi, bo centrala blokuje ustawę. Ale jak miasto będzie samodzielnie określać sieć, to raz dwa wywali budy na peowiaków.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us