Reklama
Reklama

Zamość otrzyma sprzęt AGD o wartości 10 tys.zł

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W najbliższy piątek odbędzie się uroczyste przekazanie nagród dla Zamościa za zwycięstwo w etapie regionalnym plebiscytu "Świeć się z Energą". Sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł. trafi m.in. do podopiecznych MCPR.

Plebiscyt „Świeć się z Energą” jest nie tylko okazją do pochwalenia się pięknymi iluminacjami, ale także czasem, w którym lokalne społeczności angażują się w pomoc osobom potrzebującym.

Zamość zdobył nie tylko tytuł „Świetlnej stolicy Lubelszczyzny”, ale także energooszczędny sprzęt AGD, o wartości 10 tys. zł. Zamość w rywalizacji regionalnej pokonał inne miasta z województwa m.in. Krasnystaw i Lublin. W ostatecznej klasyfikacji plebiscytu nasze miasto uplasowało się na 15 miejscu.

To już trzecia edycja, w której mieszkańcy Zamościa wygrywają nagrody, którymi wspierają najbardziej potrzebujących w swoim regionie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us