Reklama
Reklama

Świętował Dzień Kobiet. Jednej z Pań ukradł torebkę

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

To była perfidna kradzież. 39-latek podczas spotkania towarzyskiego z okazji Dnia Kobiet, jednej z uczestniczek ukradł torebkę. Sprawca za zrabowane pieniądze kupił alkohol. Został zatrzymany w izbie wytrzeźwień.

- W minioną sobotę do komendy zgłosiła się 25-letnia mieszkanka Zamościa informując, że dzień wcześniej na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet została okradziona. W torebce znajdowały się jej dokumenty, telefon komórkowy, klucze oraz portfel z pieniędzmi. Wartość strat zgłaszająca wyceniła na kwotę kilkuset złotych. Dodała, że impreza odbywała się u krewnych. Uczestniczyło w niej kilka osób, a niektórych z nich, pokrzywdzona nie znała. Policjanci analizując zebrany materiał ustalili, że kradzieży najprawdopodobniej dokonał bawiący na imprezie 39-latek z Zamościa - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - W niedzielę podejrzewany o kradzież mężczyzna został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafił prosto z izby wytrzeźwień, do której dzień wcześniej został przewieziony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Przy 39-latku odnaleziono dokumenty pokrzywdzonej oraz portfel, w którym nie było już pieniędzy.

Wczoraj 39-latek usłyszał zarzuty kradzieży dokumentów. Odpowie również za kradzież telefonu i pieniędzy, które jak sam przyznał – wydał na alkohol. Groziu mu do lat 2 więzienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us