Reklama
Reklama

Skafander szuka Miss!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Jest już nowy numer Gazety Akademickiej! Gazeta ogłasza konkurs na najpiękniejszą uczennicę szkół ponadgimnazjalnych.

Wyboru najpiękniejszej i najciekawszej dziewczyny dokonają jurorzy. Z kolei internauci zdecydują, która z dziewczyn otrzyma tytuł I Vice Miss Skafandra i jednocześnie tytuł Miss Czytelników. Główną nagrodą jest sesja fotograficzna, którą wykona znany zamojski fotograf Szymon Łyciuk.

Konkurs Miss Skafandra jest skierowany do uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Wyboru Miss dokona jury. Zwyciężczynię poznamy 10 maja na koncercie juwenaliowym w Zamościu.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do wiadomości należy dołączyć: 2 swoje zdjęcia, imię i nazwisko, nazwę szkoły oraz kilka słów o sobie. Szczegóły dotyczące konkursu będą się ukazywać w kolejnych wydaniach gazety oraz na naszym Facebooku. Nie zwlekaj! Zgłoś się do konkursu już dziś! Zgłoszenia można dokonać do 14 kwietnia 2019 r. Głosowanie na Miss Czytelników rozpocznie się 17 kwietnia na profilu „Skafandra” na Facebooku.

Poza wyborami Miss Skafandra w tym wydaniu przeczytacie dlaczego warto studiować logistykę. O perspektywach dla absolwentów tego kierunku opowiada dr hab. Rafał Longwic, wykładowca PWSZ.

Ci, którzy marzą o karierze wojskowej lub w służbach mundurowych powinni zainteresować się artykułem dotyczącym Legii Akademickiej. PWSZ Zamość znalazła się w elitarnym gronie około 60 uczelni biorących udział w projekcie Ministerstwa Obrony Narodowej.

Sporo uwagi w tym numerze poświęcone jest sukcesom pingpongistów PWSZ Zamość. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca liderują I lidze tenisa stołowego i awansowali do ćwierćfinału Pucharu Europy TT Inter Cup. Nowy numer „Skafandra” jest już dostępny w szkołach średnich na terenie byłego województwa zamojskiego, instytucjach kultury, urzędach.

Poniżej podajemy link do e-wydania gazety: https://drive.google.com/file/d/0B-6jHY2QGWgQLUVYWlFOTW1STlBUX0ZHM3hQRnZNcnJZLXdn/view?usp=sharing

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us