Reklama
Reklama

17-latek z białym proszkiem i marihuną

foto: Policja foto: Policja

Pod zarzutem posiadania znacznych ilości środków odurzających do policyjnego aresztu trafił 17-letni mieszkaniec Zamościa. Podczas przeszukania ubrania nastolatka mundurowi ujawnili kilkanaście woreczków z zawartością białego proszku. Jak się okazało to nie jedyne narkotyki, którymi dysponował zamościanin. W miejscu jego zamieszkania zabezpieczono kolejne porcje środków odurzających.

Wczoraj zamojscy kryminalni zatrzymali 17-letniego mieszkańca Zamościa. Przeszukując odzież nastolatka, ujawnili kilkanaście woreczków z zawartością białego proszku i kilka gramów marihuany. Jak się okazało to nie jedyne narkotyki, którymi dysponował zamościanin.

W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili kolejne porcje środków odurzających. W sumie śledczy zabezpieczyli blisko 200 gramów suszu narkotycznej rośliny i prawie 25 gramów białego proszku, który zawiera w swoim składzie mefedron.

Pod zarzutem posiadania znacznej ilości substancji odurzających 17-letni zamościanin trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości środków odurzających to przestępstwo, za które grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us