Reklama
Reklama

Zamościanin uszkodził 11 pojazdów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

21-letni mieszkaniec Zamościa rozładowywał swoje frustracje na zaparkowanych samochodach. Straty oszacowano na prawie 7 tys. zł. Zamościanin usłyszał już zarzuty, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zamojscy policjanci ustalili sprawcę uszkodzeń 11 pojazdów różnych marek, do których doszło w drugiej połowie stycznia br. na jednym z zamojskich osiedli. Okazał się nim 21-letni mężczyzna, który przez kilka dni, w porze nocnej, będąc pod wpływem alkoholu, rozładowywał swoje frustracje na losowo wybranych samochodach. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę prawie 7 tys.zł.

Zamościanin usłyszał wczoraj zarzuty i poddał się dobrowolnie karze 6 miesięcy pozbawienia wolności z obowiązkiem naprawienia szkody. Kodeks karny za uszkodzenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us