Reklama
Reklama

Pijany pieszy potrącony w Płoskiem

foto: Policja foto: Policja

60-latek z gm. Zamość trafił do szpitala, po tym jak na przejściu dla pieszych został potrącony przez kierującego samochodem BMW. Kierujący pojazdem był trzeźwy, natomiast pieszy w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 74 w m. Płoskie.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m. BMW 62-latek z gminy Łabunie potrącił idącego przez oznakowane przejście dla pieszych 60-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Zamość. Pieszy został przewieziony do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że w wyniku zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący BMW był trzeźwy, natomiast pieszy w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu" - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us