Reklama

Awaria sieci ciepłowniczej w Zamościu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Zamościu. Jak informuje firma Veolia, prace przy usuwaniu trwały przez całą noc. Niestety okazało się, że doszło do drugiej awarii na dużej magistrali.

Awaria została zlokalizowana w okolicach ul. Kilińskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do czasu jej usunięcia, ogrzewania będzie pozbawionych kilka bloków. Do pozostałych mieszkań ciepło popłynie niebawem. Mieszkańcy mogą dogrzewać się grzejnikami elektrycznymi, PGE jest przygotowane na zwiększenie poboru prądu.

"Od wczoraj prezydent Andrzej Wnuk jest w stałym kontakcie z firmą Veolia i miejskimi służbami. W każdej chwili jesteśmy gotowi pomóc, ale według Veolii przynajmniej na razie wsparcie ze strony miasta nie jest potrzebne. Pracownicy Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie będą się kontaktować z podopiecznymi placówki, osobami starszymi, chorymi, i sprawdzać czy nie ucierpiały w wyniku awarii i czy nie potrzebują pomocy" - czytamy na oficjalnej stronie Urzędu Miasta.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us