Reklama
Reklama

Konkursy, wywiady i drift

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Dostępny jest już nowy numer Gazety Akademickiej „Skafander”. Co ciekawego w nim znajdziecie?

Głównymi tematami gazety są rozstrzygnięcia prestiżowych konkursów organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu dla młodzieży: III Dyktanda W Języku Angielskim oraz jubileuszowego X Zamojskiego Dyktanda. W „Skafandrze” przeczytacie o ich zwycięzcach oraz pozostałych laureatach.

Dla tych, którzy marzą o karierze dziennikarskiej Bartłomiej Wojnarowski opowiada o tym, jak wygląda ten zawód od kuchni. Bartek, absolwent PWSZ w Zamościu, jest aktualnie dziennikarzem „Kroniki Tygodnia” oraz redaktorem naczelnym e-miesięcznika „Adeste”, pisma młodzieżowego poświęconego wierze.

Z kolei Piotr Kozak, uczeń RCEZ w Biłgoraju mówi o tym,, jak zbudować idealne auto do driftu. Piotrek opowiada ile czasu i pieniędzy kosztuje taka pasja, ale również, ile daje ona satysfakcji i uznania w oczach kolegów, nauczycieli i znajomych.

Z nowego „Skafandra” dowiecie się również jakie możliwości dają studia na kierunku Finanse i Rachunkowość, a także jak wyglądają praktyczne zajęcia na kierunku Turystyka i Rekreacja w zamojskiej PWSZ. Poza tym w gazecie przeczytacie sporo wiadomości o działaniach i wydarzeniach, które są dziełem młodzieży z Zamojszczyzny.

Gazetę Akademicką ”Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury.

Poniżej publikujemy link do e-wydania „Skafandra”:

https://drive.google.com/file/d/0B-6jHY2QGWgQR3FxamxxeWdidXZGRUFWd2F4RURSRnJLcWRN/view?usp=sharing

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us