Reklama
Reklama

Ukradł rower. Nagrał go monitoring

W ustaleniu sprawcy, pomogły kamery monitoringu, które zarejestrowały sprawcę i moment kradzieży, foto: materiał nadesłany W ustaleniu sprawcy, pomogły kamery monitoringu, które zarejestrowały sprawcę i moment kradzieży, foto: materiał nadesłany

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży roweru do której doszło w Zamościu. 39-letni mieszkaniec miasta ukradł należący do 51-letniej zamościanki jednoślad pozostawiony przed jednym z zakładów usługowych. Nagrał go monitoring.

Przypomnijmy, do kradzieży doszło w środę na osiedlu Orzeszkowej w Zamościu. 51-letnia zamościanka, przypięła rower do stojaka, a sama udała się do jednego z pobliskich zakładów usługowych. Kiedy po kilkudziesięciu minutach wróciła, po rowerze nie było śladu. O zdarzeniu kobieta poinformowała policję.

- W ustaleniu sprawcy, pomogły kamery monitoringu, które zarejestrowały sprawcę i moment kradzieży. Dzielnicowi zamojskiej komendy przeglądając nagranie rozpoznali w złodzieju mieszkańca podległego im rejonu. Jeszcze wczoraj zapukali do drzwi jego mieszkania. Złodziejem okazał się 39-letni zamościanin. Pod zarzutem kradzieży wartego 1 tys. zł. roweru mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu - informuje podinsp. Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. 

W rozmowie z policjantami przyznał się do kradzieży. Dzisiaj po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us