Reklama

Piotr Zając został drugim wiceprezydentem Zamościa [WIDEO]

fot. Szymon Łyciuk fot. Szymon Łyciuk

Piotr Zając, dotychczas dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Zamościu, został wiceprezydentem miasta. Wspólnie z Andrzejem Wnukiem i Małgorzatą Bzówką będzie zarządzać Zamościem.

Piotr Zając w ratuszu pracuje od 13 lat. Zaczynał jako stażysta w Wydziale Finansowym. Później został zatrudniony w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Następnie jako młodszy referent, już na podstawie umowę o pracę na czas nieokreślony, odpowiadał m.in. za utrzymanie terenów zieleni miejskiej i cmentarzy wojennych. W 2010r. został kierownikiem referatu gospodarki komunalnej i w praktyce zastępcą dyrektora Romana Kozaka. W 2015r. został kierownikiem Biura Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej, w kwietniu 2017 - dyrektorem Wydziału Gospodarki Komunalnej.

II zastępca będzie sprawował nadzór nad wydziałami: Gospodarki Komunalnej, wydziałem Budownictwa, Urbanistyki i Ochrony Zabytków, Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, Inwestycji Miejskich i Zamówień Publicznych, Biurem Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej.

Pełniącym obowiązki dyrektora wydziału Gospodarki Komunalnej został Jarosław Miechowiecki, obecny dyrektor wydziału Komunikacji Urzędu Miasta, który do czasu powołania nowego dyrektora wydziału Gospodarki Komunalnej będzie łączył obie funkcje.

Swojego drugiego zastępcę przedstawił podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Andrzej Wnuk. Poniżej wideo z konferencji.

Media

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us