Reklama
Reklama

Akcja podsumowana

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

34 paczki żywnościowe przygotowało zamojskie MCPR. Znalazły się w nich dary zebrane podczas „Świąteczno-Noworocznej Akcji Pomagam” zorganizowanej na terenie obiektów OSiR.

W paczkach znalazła się m.in. żywność długoterminowa i artykuły chemiczne. Pracownicy socjalni przekazali je osobom/rodzinom objętym świadczeniami pomocy społecznej. Osoby i rodziny zostały wskazane przez pracowników socjalnych na podstawie informacji zawartych w wywiadach środowiskowych.

Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu serdecznie dziękuje Dyrekcji i pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu za zorganizowanie „Świąteczno-Noworocznej Akcji Pomagam” i przekazanie zebranych darów do MCPR w Zamościu. Szczególne podziękowanie kieruje do wszystkich darczyńców, którzy przekazywali żywność długoterminową i artykuły chemiczne w ramach tej akcji na rzecz rodzin objętych pomocą MCPR.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us