Reklama
Reklama

5 letni Włodek ma szansę normalnie chodzić. Trwa zbiórka pieniędzy na operację

źródło: Się Pomaga źródło: Się Pomaga

Pięcioletni Włodek Jarmołowski choruje na obustronne symptomatyczne płaskostopie (zespół Ehlersa-Danlosa). Młody zamościanin potrzebuje pomocy, by w przyszłości nie zostać skazany na wózek inwalidzki. Trwa zbiórka pieniędzy na operację.

"Ogrom szczęścia, ale też niepewności pojawił się wraz z przyjściem na świat Włodka. Już wtedy rehabilitanci stwierdzili, że z nóżkami synka jest coś nie tak, jednak prawdziwe problemy pojawiły się później. Synek bardzo późno zaczął chodzić, wada nóżek pogarszała się, aż w końcu Włodek musiał zacząć korzystać z ortez. Odwiedziliśmy wiele specjalistycznych gabinetów, by ostatecznie trafić do doktora Paley'a, który jako jedyny, wybitny specjalista, jest w stanie nam pomóc. Jeśli teraz mu nie pomożemy, w przyszłości będzie skazany na wózek inwalidzki... Zdrowie dziecka jest najważniejsze, pomóż!" - apelują rodzice dziecka.

Operacja jest niezwykle kosztowana, potrzeba na nią ponad 210 tys.zł. Rodzice Włodka zorganizowali zbiórkę na portalu "Się Pomaga": https://www.siepomaga.pl/dla-wlodka

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us