Logo
Wydrukuj tę stronę

VIII Charytatywne Ostatki Karnawałowe

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu zaprasza na VIII Charytatywne Ostatki Karnawałowe. Impreza odbędzie się 23 lutego w Carskich Koszarach, początek o 20:00.

:Gwarantujemy Państwu wspaniałą zabawę połączoną ze szczytnym celem. Udział w imprezie wspiera działania Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu. Dotyczą one adaptacji i rozbudowy budynku przekazanego w dzierżawę przez Prezydenta Miasta Zamościa przy ul. Kresowej 24 na rzecz organizacji „Rodzinnego Domu” ‒ Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami. Od początku Hotel Carskie Koszary w Zamościu wspiera działania Stowarzyszenia, organizując ten wspaniały Bal." - zachęcają organizatorzy.

Karta wstępu w cenie 150 zł od osoby jest do nabycia w Hotelu Carskie Koszary. Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Krzysztofa Stopy – Super Live Band.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl