Reklama
Reklama

Zderzenie busa z autem osobowym. Pięć osób trafiło do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Kursowy bus zderzył się z samochodem osobowym. Pięć osób trafiło do szpitala. Do wypadku doszło dzisiaj rano w Łabuńkach Pierwszych pod Zamościem.
Zdarzenie miało miejsce ok godz. 6.30.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 51-letnia mieszkanka gm Łabunie kierująca osobowym Audi, jadąc w kierunku Zamościa, na łuku drogi straciła panowanie na pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z busem kursowym marki Mercedes. Audi wjechało następnie do rowu - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Do szpitala trafiło pięć osób. To kierująca autem osobowym i czterech pasażerów busa. - Pasażerowie nie doznali poważniejszych obrażeń i po badaniach zostali zwolnieni do domu. 51-letnia kobieta w dalszym ciągu przebywa w szpitalu - informuje rzeczniczka.

Jak informuje nas policja, na chwilę obecną ruch odbywa się bez utrudnień.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us