Reklama
Reklama

Przed nami 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [ZDJĘCIA]

foto:  Daniel Czubara foto: Daniel Czubara

Już 12 stycznia w Galerii Twierdza rozpocznie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zamościu. Dziś (8 stycznia) zamojski sztab WOŚP zaprezentował program i przedmioty, jakie będą licytowane podczas imprezy. Wśród fantów znalazły się serduszka od jubilera Dariusza Królikowskiego, koszulka z autografami szczypiornistów Padwy Zamość, fotografie Stanisława Orłowskiego, kolekcja masek podróżnika Marka Marcoli i wiele innych.

W Zamościu Orkiestra gra już w sobotę w Galerii Twierdza, gdzie odbędzie się koncert MDK i przyjaciele. W programie m.in.: Dzień Dawcy Szpiku z DKMS, występy wokalne i taneczne, pokazy sportowe, sztuk walki i samoobrony, prezentacje wyposażenia militarnego, pokazy udzielania pierwszej pomocy, porady dietetyka i kosmetologa, badania profilaktyczne, pyszny tort. Na klientów i gości galerii w tym dniu czekają liczne atrakcje, całość wydarzenia i koncert rozpocznie się o godzinie 11:00, potrwa do godziny 19:00.

Na oficjalną inaugurację połączoną z licytacjami darów organizatorzy zapraszają o godzinie 12:00.

Z kolei w niedzielę, 13 stycznia, w Zamojskim Domu Kultury przy ul. Partyzantów odbędzie się koncert wspierający WOŚP. Od godz. 16.00 do 18.00 w Sali Widowiskowej wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, Zespół SHOW MEN Szopinek, Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Gaudeamus”, Studio Piosenki Autorskiej i młodzi soliści wokaliści.

Foto: Daniel Czubara

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us