Logo
Wydrukuj tę stronę

Sitaniec: Potrącenie pieszej

foto: Policja foto: Policja

Piesza została potrącona przez samochód osobowy. Do wypadku doszło w Sitańcu koło Zamościa. 75-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem (07.01) na oznakowanym przejściu dla pieszych, w okolicy cmentarza w Sitańcu.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 22-letni mieszkaniec gminy Grabowiec kierując pojazdem marki Audi nie zachował należytej ostrożności i uderzył w znajdujący się przed nim samochód osobowy marki Peugeot. Kierująca tym autem, 30-latka z Zamościa zatrzymała się przed przejściem, aby przepuścić znajdującą się na pasach pieszą. W wyniku zderzenia pierwszy samochód został popchnięty do przodu uderzając w 75-letnią pieszą. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

75-letnia piesza trafiła do szpitala. Była przytomna. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl