Reklama
Reklama

Sitaniec: Potrącenie pieszej

foto: Policja foto: Policja

Piesza została potrącona przez samochód osobowy. Do wypadku doszło w Sitańcu koło Zamościa. 75-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem (07.01) na oznakowanym przejściu dla pieszych, w okolicy cmentarza w Sitańcu.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 22-letni mieszkaniec gminy Grabowiec kierując pojazdem marki Audi nie zachował należytej ostrożności i uderzył w znajdujący się przed nim samochód osobowy marki Peugeot. Kierująca tym autem, 30-latka z Zamościa zatrzymała się przed przejściem, aby przepuścić znajdującą się na pasach pieszą. W wyniku zderzenia pierwszy samochód został popchnięty do przodu uderzając w 75-letnią pieszą. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

75-letnia piesza trafiła do szpitala. Była przytomna. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us