Reklama
Reklama

Pociął się żyletką i .... zgłosił pobicie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

40-latek z Zamościa poinformował policję, że został pobity przez dwóch mężczyzn. Sprawcy rzekomo okaleczyli go nożem kuchennym. Jak się okazało skłamał, bo chciał, aby jeden z nich trafił do zakładu karnego.

-Wczoraj dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ul. Okrzei w Zamościu miało dojść do pobicia mężczyzny. Pokrzywdzony opowiedział policjantom, że kiedy przebywał na tej ulicy, nagle podbiegli do niego dwaj mężczyźni, kopali go po tułowiu i nożem kuchennym okaleczyli jego rękę. 40-latek z Zamościa wyjaśnił również, że stracił przytomność, a kiedy się ocknął, napastników już nie było. Dodał później, że z napastnikami tuż przed pobiciem spożywał alkohol - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

- Wersje zdarzenia, a było ich kilka, przedstawiane przez pokrzywdzonego od początku wydawały się mundurowym mało prawdopodobne. Zmieniał on zarówno opis samego pobicia, jak też miejsce zdarzenia. Personel karetki pogotowia, który opatrywał rany 40-latka również miał wątpliwości, co do sposobu powstania okaleczeń oraz użytego do tego narzędzia. Przecięcie naskórka były bardzo dokładne i proste, co mogło świadczyć o tym, że mężczyzna mógł je zrobić sam. W miejscach pobicia wskazywanych przez 40-latka również nie było żadnych śladów szarpaniny, czy bójki - dodaje rzeczniczka.

W trakcie rozmowy z policjantami 40-latek w końcu przyznał, że pobicie zmyślił a okaleczył się sam – żyletką. Chciał, by jeden z rzekomych sprawców trafił do zakładu karnego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us