Reklama
Reklama

Kolizja na Sadowej

foto: Czytelnik, materiał nadesłany foto: Czytelnik, materiał nadesłany

Zderzenie dwóch aut osobowych na ulicy Sadowej w Zamościu. Do szpitala trafiły dwie osoby, na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

Do kolizji doszło w godzinach popołudniowych.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 71-letni mieszkaniec Zamościa kierując Toyotą , jadąc ulicą Sadową od strony ulicy Dzieci Zamojszczyzny próbował skręcić w lewo, w ulicę Ciepłą. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 19-letniemu kierowcy osobowej Skody, który jechał ulicą Sadową od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego w kierunku Dzieci Zamojszczyzny - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Pasażerka z Toyoty i kierowca Skody trafili do szpitala. Mieli ogólne potłuczenia - dodaje rzeczniczka.

Kierujący byli trzeźwi. 71-latek został ukarany mandatem karnym.

1 komentarz

  • kierowca
    kierowca sobota, 29 grudzień 2018 08:32 Link do komentarza

    lewy pas stoi a prawym zapier alanko majac gdzies ze jest skrzyzowanie ze zaraz sa dwa przejscia dla pieszych oczywiscie wina dziadka bo nie pomyslal ze krolowi sie nalezy i nie zwolni. to sie nazywa kultura jazdy i myslenia za innych na drodze. tego na kursie nie naucza to musi byc w glowie

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us