Reklama
Reklama

Spełnijmy marzenia dzieci! Kolejna Offroadowa Integracja już w niedzielę Wyróżniony

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

To prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji i offroadu. Już w najbliższą niedzielę (16 grudnia) na piaskowni w Mokrem pod Zamościem odbędzie się ósma Ogólnopolska Terenowa Integracja "Dla choinki". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie ludzi o wielkich sercach. Za zebrane w trakcie imprezy pieniądze kupione będą prezenty dla dzieci z domu dziecka.

VIII Ogólnopolską Terenową Integrację Dla Choinki organizuje, już po raz ósmy, stowarzyszenie Zamość 4x4. Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem "Spełnijmy marzenia dzieci z domu dziecka i najbardziej potrzebujących".

Spotkanie, które jak co roku będzie miało charakter rajdu, będzie również VII memoriałem pamięci Krzysztofa Schaba. Tym razem dla biorących udział załóg, czekają starty w nowej, ciekawej formule. W pierwszym etapie uczestnicy będą mieli do pokonania urokliwe zakątki zamojskich bezdroży, posługując się w tym mapą rajdową (roadbook). W kolejnym etapie załogi sprawdzą kondycję swoich aut na okrążeniu pętli wytyczonej na piaskowni Mokre.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00, na piaskowni w Mokrem. Dla uczestników zaplanowano wiele atrakcji. Obok kuchni polowej, która ugości wojskową grochówką oraz bigosem, będą także przejażdżki profesjonalnymi samochodami rajdowymi. W przerwie zmagań offroadowych zaplanowano konkursy z cennymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aut terenowych 4x4, suv, quad, motocross, a także wszystkich, którzy zechcą wesprzeć szczytny cel.

"Razem zadbajmy o uśmiech dzieciaków i spróbujmy spełnić ich marzenia" - zachęcają organizatorzy. "Nawet jeśli nie uda się być razem z nami, można pomóc przekazując datek na konto Stowarzyszenia Zamosc4x4 z dopiskiem „Dla Choinki 2018” - dodają. (Credit Agricole 84 1940 1076 3157 6741 0000 0000).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us