Reklama
Reklama

Zamość: Narkotyki w mieszkaniu 24-latka

foto: Policja foto: Policja

24-latek z Zamościa odpowie za posiadanie środków odurzających. Policjanci w zajmowanym przez niego mieszkaniu odnaleźli marihuanę, z której można byłoby przygotować ponad 300 dilerskich porcji tego narkotyku.

- Kryminalni z zamojskiej jednostki wczoraj dokonali przeszukania pomieszczeń, w których zamieszkiwał 24-latek z Zamościa. W zajmowanym przez mężczyznę pokoju odnaleźli susz ziela konopi innych niż włókniste. Narkotyki przechowywane były w stojącym na szafie plastikowym pudełku. Mundurowi przeszukali również pomieszczenia piwnicy przynależnej do mieszkania 24-latka. Tam w nieużytkowanym już sprzęcie kuchennym odnaleźli kolejne porcje marihuany. Odnaleźli również elektroniczną wagę, szklane lufki oraz fajkę wodną - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Łącznie policjanci odnaleźli i zabezpieczyli marihuanę w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 300 dilerskich porcji tego narkotyku - dodaje. 

24-latek podejrzany o posiadanie środków odurzających został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzuty naruszenia przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us