Reklama

Kradzionym samochodem próbował przejechać policjanta

foto: Policja foto: Policja

Nawet do 10 lat więzienia może grozić 20-latkowi z gminy Żółkiewka. Mężczyzna najpierw ukradł z parkingu Renaulta, a potem uciekał przed policjantami i próbował rozjechać jednego z nich. Dodatkowo w jego mieszkaniu mundurowi ujawnili narkotyki.

- W poniedziałek mieszkaniec Zamościa poinformował dyżurnego zamojskiej komendy o kradzieży jego samochodu marki Renault. Pojazd został skradziony z parkingu przy sklepie w m. Złojec. Zgłaszający wyjaśnił ponadto, że w samochodzie były kluczyki oraz dokumenty pojazdu a mężczyzna, który dokonał kradzieży odjechał w kierunku Nielisza. Wartość pojazdu właściciel wycenił na kwotę ok. 3 000 zł. O zgłoszeniu natychmiast dowiedzieli się policjanci, którzy na drogach rozpoczęli intensywne kontrole. W Nieliszu zauważyli skradziony pojazd. Kiedy kierujący zobaczył mundurowych, nagle przyspieszył jadąc bezpośrednio na próbującego go skontrolować policjanta. Na szczęście mundurowy w ostatniej chwili odskoczył unikając zderzenia z samochodem - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Pracujący nad sprawą policjanci już następnego dnia ustalili osobę podejrzaną o dokonanie kradzieży. 20-letni mieszkaniec gminy Żółkiewka został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Na terenie zajmowanej przez niego posesji w garażu policjanci odnaleźli również skradziony samochód. Ponadto w czasie przeszukania w domu 20-latka znaleźli również marihuanę - dodaje rzeczniczka.

Mężczyzna został przewieziony do komendy i zatrzymany w policyjnym areszcie. 20-latek wczoraj usłyszał zarzuty. Przed sądem odpowie za kradzież, posiadanie środków odurzających oraz czynną napaść na policjanta dokonaną w czasie poruszania się skradzionym samochodem.

2 komentarzy

  • mara
    mara sobota, 08 grudzień 2018 16:15 Link do komentarza

    Szkoda że go nie tafił - policja zamojska to pożal się boże ze byle gówno 3 miechy

  • aron
    aron piątek, 14 grudzień 2018 20:03 Link do komentarza

    do mara.a jakby tak w ciebie wjechał a nie w znak to tez by bylo gówno pa ło....

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us