Reklama
Reklama

Zamojscy uczniowie spełniają dziecięce marzenia

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zamojska młodzież potrafi zmieniać swoje otoczenie na lepsze. Grupa uczniów zamojskich szkół ponadgimnazjalnych realizuje "Projekt Marzenie" i spełnia marzenia dzieci z domów dziecka. W sobotę przekonał się o tym 11-letni Staś.

Grupa "Projekt Marzenie" działa w Zamościu od niedawna. Tworzą ją uczniowie z różnych szkół, w różnym wieku, z różnorodnymi poglądami, lecz przyświeca im jeden cel - spełniać marzenia dzieci z domów dziecka. Młodzież realizuje swój projekt w ramach akcji "Zwolnieni z Teorii". W minioną sobotę udało im się spełnić marzenie 11-letniego Stasia, wychowanka zamojskiego Domu Dziecka przy ul. Źródlanej.

Chłopiec zawsze chciał spotkać swojego idola - rapera Blachę.

- Dzięki pomocy życzliwych ludzi, m.in. Moniki Jaszak udało się to zrealizować w Kazamacie Wschodniej Bastionu I, gdzie odbył się koncert. Staś nie tylko mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wokalistą, lecz także został obdarowany plakatem z jego autografem. Blacha i jego przyjaciel KUQE zaprezentowali niezwykłą postawę: rozmawiali z chłopcem i wyszli razem z nim na scenę. Mały gest, a jakże wielkie ma znaczenie. Radości nie było końca. Staś zapomniał o otaczającym go świecie i żył tylko tą niesamowitą chwilą - informuje młodzież z "Projektu Marzenie".

Trzeba przyznać, że ta historia chwyta za serce, a wszystko za sprawą młodych ludzi. Jak zapowiadają, w żadnym wypadku nie zamierzają poprzestać na dotychczasowych działaniach i będą dalej realizować swoje cele.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us