Reklama
Reklama

Ponad 150 km/h w terenie zabudowanym

foto: Policja foto: Policja

31-latek z gm. Skierbieszów przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 100 km/h. Policyjny radar wskazał, że na liczniku pirata było ponad 150 km/h.

Kierowca Audi został zatrzymany do kontroli drogowej w niedzielne popołudnie, w Sitańcu. Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h.

- Policyjny miernik prędkości wykazał, że pirat drogowy pędził z prędkością 151 km/h. Za swoje niezgodne z prawem i lekkomyślne postępowanie otrzymał mandat i odpowiednią liczbę punktów karnych. Mundurowi kierującemu zatrzymali również uprawnienia do kierowania pojazdami, a starosta wyda decyzję administracyjną o zatrzymaniu prawa jazdy na okres najbliższych trzech miesięcy - informuje Dorota Kurkowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policja apeluje o rozsądek za kierownicą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us