Reklama

Rośnie lodowisko

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Rozpoczęły się prace związane z montażem zamojskiego lodowiska. Ślizgawka - jeśli pogoda dopiszę - ma zacząć działać już 1 grudnia. Na początek korzystanie z tafli będzie bezpłatne.

Tradycyjnie, ślizgawka ustawiona będzie na Rynku Wielkim, przed ratuszem. Ceny biletów i godziny otwarcia będą takie same jak w roku ubiegłym.

Miejska ślizgawka ma być gotowa pod koniec listopada. - Wstępnie planujemy otwarcie na 1 grudnia, ale termin ten jest uzależniony od pogody - powiedziała nam Magdalena Magryta, zastępca dyrektora OSiR. - Na otwarcie, 1 i 2 grudnia korzystanie z lodowiska będzie bezpłatne. Tak samo 6 grudnia. Na te dni szykujemy ciekawe atrakcje dla tych wszystkich zainteresowanych - dodaje.

W pozostałe dni, za korzystanie z lodowiska trzeba zapłacić 6 zł za godzinę (bilet normalny). Za bilet ulgowy zapłacimy 5 zł, a w przypadku grup zorganizowanych cena biletów to 4 zł. Posiadacze karty dużej rodziny zapłacą jedynie 3 zł.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us