Reklama
Reklama

E-zwolnienie coraz bliżej. Będą kolejne szkolenia

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Jest coraz więcej chętnych na szkolenia z elektronicznych zwolnień lekarskich, które staną się obowiązkowe od 1 grudnia. Dlatego w Zamościu odbędą się kolejne konsultacje z ekspertami – dla lekarzy oraz asystentów medycznych.

– W ostatnich dniach coraz więcej osób zgłasza się na przeszkolenie z elektronicznych zwolnień lekarskich. Zależy nam na tym, żeby każdy chętny mógł zapoznać się z e-zwolnieniami, dlatego jesteśmy otwarci na zorganizowanie konsultacji także poza godzinami pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Po wcześniejszym umówieniu możemy przeprowadzić szkolenie dla lekarzy i asystentów medycznych popołudniem albo nawet w sobotę – zachęca do kontaktu Ewa Węgrzyn, koordynator e-zwolnień w Oddziale ZUS w Biłgoraju. Uczestnicy będą mogli zarejestrować się przy okazji w Platformie Usług Elektronicznych ZUS i uzyskać bezpłatny certyfikat ZUS, służący do podpisywania e-zwolnień.

W Zamościu odbędą się dla lekarzy i asystentów medycznych zarówno grupowe szkolenia, jak i indywidualne konsultacje. Spotkania dla lekarzy przy ul. Kiepury 2 są w planach 26 listopada o godz. 9.00 i 6 grudnia o godz. 13.00. Natomiast dla asystentów – 6 grudnia o godz. 11.00. Organizatorzy zapraszają również na indywidualne konsultacje, które mogą odbyć się w siedzibie ZUS albo w placówce medycznej. Zapisy pod numerem telefonu 84 639 60 95 lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowy harmonogram szkoleń o e-zwolnieniach znajduje się na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us