Reklama
Reklama

Seria zdarzeń drogowych na ulicach Zamościa [ZDJĘCIA]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Na ulicy Sadowej zderzyły się dwa auta osobowe. Na ulicy Gminnej potrącony został pieszy. Kolejne zdarzenie miało miejsce na rondzie Prymasa Stefana Wyszyńskiego, tam zderzyły się dwa auta. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do kolizji na ulicy Sadowej doszło przed godziną 18:00. Zderzyły się dwa auta: Toyota i Audi. Jak poinformowała nas rzeczniczka zamojskiej policji, kierowca Toyoty nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Audi. Doszło do zderzenia. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolejne zdarzenie miało miejsce na rondzie Prymasa Stefana Wyszyńskiego. -20-latka kierująca Volvo jadąc ulicą Odrodzenia nie udzieliła pierwszeństwa 59-letniemu kierowcy Mazdy, który jechał ulicą Wyszyńskiego. Volvo dachowało. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierująca została ukarana mandatem karnym - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

To nie wszystkie zdarzenia drogowe, do których doszło dzisiejszego wieczora. Na gminnej potrącony został pieszy. -Kierujący Fordem wjechał w pieszego, który przechodził przez przejście dla pieszych. Pieszy trafił do szpitala ale po badaniach został zwolniony do domu. Kierowca auta i w tym przypadku został ukarany mandatem karnym - relacjonuje rzeczniczka.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us