Reklama
Reklama

Zatrzymany dzięki obywatelskiej postawie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierowca Fiata miał ponad promil alkoholu w organizmie. Wpadł dzięki obywatelskiej postawie osoby, która widziała go na stacji paliw przy ul. Legionów w Zamościu.

- Wczoraj tuż po północy dyżurny zamojskiej policji został poinformowany, że na stację paliw przy ul. Legionów samochodem marki Fiat przyjechał mężczyzna, którego zachowanie wskazuje na to, że jest nietrzeźwy i właśnie chce odjechać - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej jednostki policji. - Policjanci wskazany pojazd zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Jatutów. Okazało się, że kierujący nim 39-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski jest nietrzeźwy. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że w jego organizmie był ponad promil alkoholu - dodaje rzeczniczka.

Nieodpowiedzialny kierowca został przewieziony do komendy celem wykonania dalszych czynności. 39-latkowi zatrzymano również uprawnienia do kierowania pojazdami. Przed sądem odpowie za naruszenie przepisów dotyczących zakazu kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us