Reklama
Reklama

Poszukiwany na podstawie ENA zatrzymany

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z Zamościa zatrzymali 53-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna poszukiwany był przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za przestępstwa narkotykowe.

- Wczoraj kryminalni z zamojskiej komendy na terenie Zamościa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. 53-latek z Zamościa poszukiwany był przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Na początku bieżącego roku na terenie Niemiec popełnił bowiem przestępstwo narkotykowe - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Następne zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora, a później trafi do sądu, gdzie zostaną podjęte decyzje w zakresie procedury ekstradycyjnej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us