Reklama

Policjanci zabezpieczyli 100 porcji marihuany

foto: Policja foto: Policja

Za posiadanie środków odurzających odpowie 26-latek z Krasnobrodu. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli susz roślinny konopi indyjskich, z którego można byłoby wykonać prawie 100 dilerskich porcji.

- Wczoraj policjanci z Krasnobrodu podejrzewając, że 26-letni mieszkaniec tej miejscowości może posiadać środki odurzające dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez młodzieńca - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Nie pomylili się, ponieważ w jego pokoju w szufladzie komody odnaleźli 3 słoiki z zawartością suszu roślinnego. Badanie składu substancji wykazało, że jest to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli narkotyki w ilości, z których można byłoby wykonać prawie 100 dilerskich porcji narkotyków. W czasie przeszukania odnaleźli również wagi wykorzystywane do ważenia substancji zabronionych.

26-latek w czasie zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu. Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us