Reklama
Reklama

Zamość: Zarzuty dla amatora markowych perfum

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi podejrzewanemu o dokonanie kradzieży artykułów kosmetycznych w kilku zamojskich drogeriach. Jego łupem padły markowe perfumy. Łączną wartość strat oszacowano na kwotę blisko 2,5 tysiąca zł.

- W sobotę dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o tym, że w jednym z zamojskich sklepów kosmetycznych na ul. Lubelskiej został ujęty sprawca kradzieży. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego. Mężczyzna wyszedł ze sklepu nie płacąc za wcześniej zabrane z półki flakony markowych perfum. Kiedy przekroczył linię kas został ujęty przez ochronę sklepu. Skradziony towar w nienaruszonym stanie wrócił do sklepu, a 32-latek trafił na komendę - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Pracujący nad sprawą policjanci ustalili ponadto, że kradzież sklepowa na ul. Lubelskiej to nie jedyny czyn, którego dopuścił się mężczyzna. Okazało się bowiem, że kilka godzin wcześniej 32-latek dokonał kradzieży sklepowych również w innych zamojskich drogeriach, na ul. Sadowej oraz ul. Przemysłowej. W każdym z tych przypadków jego łupem padały markowe perfumy. Łączną wartość strat oszacowano na kwotę blisko 2,5 tysiąca zł - dodaje.

Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty. Prokurator Rejonowy w Zamościu zdecydował o zastosowaniu wobec 32-latka dozoru policyjnego. Za kradzież cudzego mienia sąd może wymierzyć karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us