Reklama

Zamość: Pijany kierowca wjechał w drzewo

foto: Policja foto: Policja

22-latek kierujący Audi na ul. Partyzantów w Zamościu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Po zdarzeniu wysiadł z rozbitego samochodu i poszedł do domu. Jak informuje policja, prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość oraz stan kierowcy. Młodzieniec miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec gm. Zamość kierując pojazdem marki Audi wyjeżdżając z parkingu z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni, przejechał przez chodnik i uderzył w znajdujące się na skwerze drzewo. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Kiedy policjanci odnaleźli 22-latka, cały i zdrowy przebywał w domu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w organizmie miał prawie promil alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Najprawdopodobniej w czasie, gdy doszło do zdarzenia w samochodzie był sam. Jednak wszystkie wątpliwości wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie - dodaje rzeczniczka.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us