Reklama
Reklama

Wracał z Belgii do domu w Zawadzie. Kto go widział?

foto: Policja foto: Policja

Zamojscy policjanci poszukują zaginionego Dariusza Zochniaka. Mężczyzna wracał z Belgii do domu w Zawadzie. Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z policją.

- Dariusz Zochniak ma 46 lat i mieszka w gm. Zamość w miejscowości Zawada. 6 października busem wracał do domu z Belgii. W miejscowości Krzywa odbywała się zaplanowana zmiana środka transportu. Zaginiony wysiadł z busa, jednak do autokaru już nie powrócił. Do chwili obecnej nie dotarł do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, waga około 70 kg, oczy koloru jasnego, włosy ciemne, krótkie. W chwili zaginięcia ubrany był ciemną kurtkę typu 3/4, czarną czapkę z daszkiem, w długie spodnie jeansowe w ciemnym kolorze.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu ul. Wyszyńskiego 2, 22-400 Zamość, tel. (84) 677-14-17 lub numerem alarmowym 112.

1 komentarz

  • Justyna
    Justyna czwartek, 25 październik 2018 22:15 Link do komentarza

    Teraz jak człowiek zaginął na przesiadkę to nasza policja apeluje każdy kto jeździ za granicę dobrze wie że akurat w tym miejscu jest niebezpiecznie po prostu dziki zachód jak okradli tam znajomego wezwalismy policję to ręce rozlozyla i tyle nie ma rady na tych bandytów w Krzywej robią co chcą

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us