Reklama
Reklama

Budżet Obywatelski. Internetowe głosowanie na finiszu!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Przypominamy, że tylko do dzisiaj (19 października) można głosować elektronicznie na projekty zgłoszone do realizacji w ramach przyszłorocznego budżetu obywatelskiego w Zamościu.

Udział w głosowaniu może wziąć mieszkaniec miasta Zamość, który najpóźniej w dniu głosowania ukończył 16 lat. Uprawnionemu mieszkańcowi przysługuje jeden głos, który może oddać wyłącznie poprzez wybór jednego sposobu głosowania: w sposób tradycyjny na zebraniach osiedlowych lub za pośrednictwem Internetu. Głos można oddać wyłącznie na projekt osiedla na którym zamieszkuje głosujący.

Systemu do internetowego głosowania będzie działał do końca dnia. Później (od 20 listopada do 7 grudnia) rozpoczną się głosowania osiedlowe. Co ważne, mieszkaniec może głosować tylko raz - elektronicznie lub osobiście na zebraniu osiedlowym.

Link do głosowania: https://budzet24.pl/umzamoscbo/desktop

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us