Reklama
Reklama

Zamość: Kobieto, broń się sama. Policja zaprasza na kurs

foto: Policja foto: Policja

Kilkadziesiąt kolejnych pań nauczy się jak stawić czoła napastnikowi. Zamojska policja zaprasza na dziesiątą edycję kursu samoobrony dla kobiet „Bezpieczna kobieta”.

Pierwsze spotkanie ma się odbyć 6 listopada. Początek o godz. 19.30 w hali mat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8 (nowy budynek, wejście od ulicy). Zajęcia potrwają do godziny 21:30.

- Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkie Panie bez względu na wiek, wykształcenie, czy też rodzaj wykonywanej pracy. Ponieważ techniki samoobrony zdobyte podczas kursu mogą być przydatne każdej kobiecie i w różnych sytuacjach. W programie kursu przewidziane są również zajęcia teoretyczne – wykłady o sposobach unikania niebezpieczeństw oraz metodach zachowania się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka KMP Zamość. - Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie 6 listopada -dodaje.
 
Zajęcia praktyczne poprowadzi asp. szt. Piotr Nowicki z zamojskiej komendy, mistrz klasy międzynarodowej posiadający w Ju-Jitsu stopień 05 DAN. Wspierać go będą instruktorzy taktyki i techniki interwencji, również zamojscy policjanci – st. sierż. Paweł Bajwoluk i sierż. Łukasz Detko.

Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us