Reklama
Reklama

46-latka okradła znajomą

foto: Policja foto: Policja

Nawet 5 lat więzienia może grozić 46-latce z Zamościa podejrzanej o kradzież pieniędzy i biżuterii. Jak informuje policja, kobieta okradła 49-latke, która okazała jej dobre serce wynajmując pokój. Wczoraj zatrzymana usłyszała zarzuty.

- W sobotę 49-letnia mieszkanka Zamościa powiadomiła o kradzieży pieniędzy i biżuterii przez znajomą, której wynajmowała pokój w swoim mieszkaniu. Wyjaśniła, że kobieta miała problemy finansowe i dlatego pomogła jej. Jednak lokatorka okazała się być osobą nieuczciwą ponieważ z pokoju, w którym były rzeczy osobiste właścicielki mieszkania zabrała pieniądze w kwocie blisko 2000 zł. Kiedy właścicielka dowiedziała się o kradzieży zażądała zwrotu pieniędzy i poprosiła lokatorkę o opuszczenie mieszkania. Nieuczciwa znajoma wyprowadziła się, jednak z mieszkania razem z nią zniknęła również złota i srebrna biżuteria oraz akcesoria komputerowe - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci zatrzymali 46-latkę. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży pieniędzy oraz biżuterii na łączną kwotę prawie 4 tys. zł. Przyznała się do kradzieży, grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us